Ďalšie stavebné práce

Pomôžeme Vám premyslieť vhodnú dispozíciu rekonštrukcie.

Stavby veteška

Rekonštrukcie a doplnkové služby

Rekonštrukcia domov
a bytových jadier

Pomôžeme vám rekonštrukciou domu alebo bytu na mieru. Rekonštrukcia domu, bytu, firmy je s nami jednoduchá, rýchla a cenovo dostupná. Bytové jadro môže byť hotové za 7 dní. Choďte na dovolenku a vráťte sa do novej kúpeľne.

Maľovanie interiéru a exteriéru budov

Radi vám pomôžeme s maľovaním interiéru a exteriéru budov každého typu. Ponúkame maľovky, tapety, benátsky štuk a tiež náter strechy a fasády. Rýchlo, bez starostí vymaľujeme za Vás. Kontaktujte nás a naši odborníci s vami dohodnú termín.

Výstavba a montáž
brán a plotov

Vieme vám zabezpečiť aj montáž plotov na kľúč. Realizujeme montáže pletivových, plechových alebo murovaných plotov. Máme doplnkový tovar ako brány a bráničky, plotové panely, stĺpiky, podhrabové dosky, tieniace plachty a úchyty plotov.

Staviate dom a potrebujete pomôcť s výkopovými či betonárskymi prácami?

Pozrite si kompletnú ponuku našich služieb, ktoré zahŕňajú zemné, výkopové a búracie práce, betónovanie, murárske práce, zatepľovanie fasád či robenie omietok.

VŠETKO PRE VAŠU STAVBU

Samozrejme vám ponúkame

Cenovú ponuku

Vypracovanie cenovej ponuky stavby, rekonštrukcie alebo stavebných prác. Výsledná cena závisí od časovej náročnosti a množstva použitého materiálu. Výška zálohy sa určí na základe dohody.

Dodávku materiálu

Všetky potrebné komponenty a materiály vám vieme dodať. Plánovanie a načasovanie je dôležité! Zavolajte nám a dohodneme si a naplánujeme termín vašej zakázky.

Dopravu materiálu

Ak nemáte možnosť odviezť materiál, ktorý potrebujete svojím vozidlom, stačí nám to povedať. Na dohodnutú stavebnú zákazku vám vieme zabezpečiť dovoz na určenú stavbu.

Preložiť »