Služby

Zrealizujeme akúkoľvek stavbu či rekonštrukciu.

Hrubé stavby

Zemné, výkopové
a búracie práce

Výkopové práce realizované technikou BOBCAT S205 s príslušenstvom a JCB báger, presuny materiálu, zarovnávanie terénu, ryhy pre inžinierske siete, výkopy pre bazény, nádrže a trativody a iné.

Zakladanie stavieb
a betónovanie

Zabetónujeme vám základy, profesionálne urobíme základovú dosku s armovaním a  prípojkami na inžinierske siete, betónové stropy, atiky, premostenia, preklady, schody, nosné a podporné stĺpy, oporné múry.

Murárske práce, zateplenie
a omietky

Murárske práce, betónové potery, nivelačné stierky, zatepľovanie objektov, realizujeme sadrokartónové systémy, omietky a stierky, dlažby a obklady. Vymurujeme, omietneme a obložíme všetky interiérové prvky.

Ďalšie stavebné práce

Rekonštrukcia domov
a bytových jadier

Pomôžeme vám rekonštrukciou domu alebo bytu na mieru. Rekonštrukcia domu, bytu, firmy je s nami jednoduchá, rýchla a cenovo dostupná. Bytové jadro môže byť hotové za 7 dní. Choďte na dovolenku a vráťte sa do novej kúpeľne.

Maľovanie interiéru a exteriéru budov

Radi vám pomôžeme s maľovaním interiéru a exteriéru budov každého typu. Ponúkame maľovky, tapety, benátsky štuk a tiež náter strechy a fasády. Rýchlo, bez starostí vymaľujeme za Vás. Kontaktujte nás a naši odborníci s vami dohodnú termín.

Výstavba a montáž
brán a plotov

Vieme vám zabezpečiť aj montáž plotov na kľúč. Realizujeme montáže pletivových, plechových alebo murovaných plotov. Máme doplnkový tovar ako brány a bráničky, plotové panely, stĺpiky, podhrabové dosky, tieniace plachty a úchyty plotov.

Preložiť »